VECTO - systemy informatyczne

Vecto Lab

VECTO Lab to oferta warsztatów IT dla przedsiębiorstw i instytucji, które planują modernizację funkcjonujących systemów informatycznych.

Celem warsztatów jest analiza infrastruktury oraz możliwość przetestowania urządzeń, przed podjęciem decyzji inwestycyjnej. Nasza usługa minimalizuje zatem ryzyko błędnej alokacji środków finansowych, a co za tym idzie, pozwala na optymalne dopasowanie wdrażanych rozwiązań do rzeczywistych potrzeb Klientów. Warsztaty są bezpłatne.

Analiza infrastruktury

Przeprowadzamy audyty infrastruktury IT w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i innowacyjne narzędzia informatyczne. Poszukujemy słabych ogniw systemu i problemów, jakie może przynieść dynamiczny przyrost danych i operowanie na dużych plikach i bazach danych.

Przetestowanie urządzeń

Testujemy proponowane rozwiązanie w realnych warunkach. Podczas spotkań Vecto Lab odpowiadamy na wszystkie pytania, prezentujemy rozwiązania, badamy aktualną i prognozowaną wydajność systemu po jego modernizacji.

Dopasowanie rozwiązań do firmy

Decyzje zakupowe powinny być podejmowane na podstawie racjonalnych argumentów. Minimalizujemy ryzyko błędnej alokacji środków finansowych, precyzyjnie określając obszary IT wymagające modernizacji. Sprzedajemy i wdrażamy rozwiązania, które bezspornie zwiększają wydajność oraz bezpieczeństwo systemów informatycznych i są ściśle dopasowane do wyzwań, przed którymi stoją nasi Klienci.

Uczestnictwo w Warsztatach jest bezpłatne i nie zobowiązuje do zakupu prezentowanych rozwiązań.

Aby wziąć udział w warsztatach IT dla firm należy:

1

Zgłosić chęć udziału w warsztatach, wysyłając wiadomość przez formularz na dole strony.

2

Ustalić z konsultantem obszary IT, które chcielibyście Państwo poruszyć podczas warsztatów.

3

Ustalić z konsultantem termin warsztatów.

Jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach?

Skontaktuj się z nami!

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach