VECTO - systemy informatyczne

Partnerzy

Wysokie kompetencje zespołu VECTO to efekt ponad 10-letniego doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań IT oraz współpracy z najlepszymi, światowymi producentami sprzętu i oprogramowania. Innowacyjne technologie, z których korzystają firmy na całym świecie, dzięki VECTO są dostępne również dla polskich firm. Od lat wspieramy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa w optymalizowaniu procesów informatycznych, zabezpieczaniu danych oraz wzmacnianiu konkurencyjności w oparciu o rozwiązania IT.

DELL EMC PARTNER PLATINUM

Dell Technologies to czołowy dostawcą sprzętu i oprogramowania IT oraz światowy lider w dziedzinie zarządzania informacją w postaci cyfrowej. Umożliwia przedsiębiorstwom i organizacjom modernizację, automatyzację i przekształcanie ich centrów przetwarzania danych z wykorzystaniem czołowych technologii infrastruktury konwergentnej, serwerów, systemów pamięci masowych i ochrony danych. Zapewnia to Klientom bezpieczne fundamenty do przekształcania ich środowisk IT poprzez budowę chmur hybrydowych oraz do przekształcania procesów biznesowych poprzez tworzenie natywnych aplikacji do przetwarzania w chmurze oraz analityki wielkich zbiorów danych.

VMware

Vmware jest liderem w dziedzinie infrastruktury chmury i oprogramowania do wirtualizacji. Z technologii firmy VMware korzysta ponad 500 000 organizacji, od małych firm po duże przedsiębiorstwa, ze wszystkimi firmami z listy Fortune 100 włącznie.

Commvault

Systemy i oprogramowanie biznesowe do zarządzania danymi Commvault należą do najbardziej renomowanych rozwiązań tego typu na całym świecie. Według prestiżowego raportu Gartnera, spółka jest zaliczana do grona globalnych liderów w zakresie backupu i odtwarzania kopii zapasowych w centrach przetwarzania danych. Analitycy Gartner szczególnie wysoko ocenili firmę w opracowaniu ?Critical Capabilities for Data Center Backup and Recovery Solutions?, w którym otrzymała najwyższe noty we wszystkich obszarach zastosowań.

SecureVisio

SecureVisio, sygnowany przez ESECURE, to interaktywny, kompleksowy system obsługi incydentów i planowania bezpieczeństwa IT. Rozwiązanie łączy aspekty techniczne i organizacyjne, wspierając firmy i instytucje w realizacji kluczowych zadań, a także w utrzymaniu ciągłości działania krytycznych procesów w obliczu pojawienia się zagrożeń dla integralności i bezpieczeństwa danych.

SonicWall

Firma SonicWall założona została w 1991 roku. Od samego początku specjalizuje się w rozwiązaniach inteligentnej ochrony sieciowej oraz ochrony danych dla swoich Klientów. Produkty SonicWall i technologie w nich zawarte pozwalają partnerom oferować dynamiczną ochronę i kontrolę niezależnie od skali i wielkości infrastruktury u Klienta.

Webroot

Webroot jest dostawcą SecureAnywhere definiującego nowy wymiar ochrony antywirusowej dla przedsiębiorstw. Zapewnia centralne zarządzanie oraz kompleksową ochronę opartą na najpotężniejszej chmurze obliczeniowej.

Barracuda

Barracuda oferuje łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i ochrony poczty elektronicznej, aplikacji, bezpieczeństwa w chmurze, bezpieczeństwa sieciowego i ochrony danych.

Microsoft

Microsoft jest liderem branży nowych technologii, dostawcą oprogramowania urządzeń i usług dla konsumentów oraz Klientów instytucjonalnych i komercyjnych.

Microsoft Azure

Microsoft Azure to innowacyjne rozwiązanie chmury obliczeniowej, umożliwiające efektywne dostarczanie produktów i usług na rynek, a także skuteczną obsługę klientów i użytkowników. Funkcjonalność systemu oraz jego skalowalność pozwalają mniejszym i średnim firmom optymalizować koszty wdrożenia narzędzi ochrony i bezpieczeństwa danych, stosowanych przez największe globalne firmy i instytucje.

FAMOC

Firma FAMOC dostarcza innowacyjne rozwiązania na rynek telekomunikacji mobilnej, umożliwiając zdalne zarządzanie urządzeniami mobilnymi i sieciowymi.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach