VECTO - systemy informatyczne

Vecto Talenty

obrazek dekoracyjny

Ostatnie lata były dla naszej spółki czasem intensywnego rozwoju. Konsekwentnie wzmacniamy efektywność biznesową oraz rozwijamy kompetencje naszego zespołu, co przekłada się bezpośrednio na budowanie kompleksowej oferty rozwiązań IT idealnie dopasowanych do potrzeb i wyzwań stojących przed polskimi przedsiębiorstwami. Chętnie dzielimy się również wiedzą – wierzymy bowiem, że umiejętność definiowania realnych zagrożeń w obszarze cyberbezpieczeństwa i przechowywania danych przez menedżerów IT w firmach i instytucjach, bezpośrednio wpływa na efektywność wdrażanych rozwiązań i wzmacnia konkurencyjność podmiotów we wszystkich polskich sektorach gospodarki.

Chcemy być również firmą odpowiedzialną społecznie, która rozumie, że na pewnym etapie rozwoju, sukces biznesowy smakuje lepiej, gdy można się nim podzielić z innymi. Szczególnie z tymi, którzy mierzą się z różnymi trudnościami, choć los obdarował ich talentem sportowym, wyjątkową osobowością, fascynującą ideą czy wręcz przeciwnie – boleśnie doświadczył i wystawił na ciężkie próby. Wierzymy, że pomoc tym, których "szklany sufit" – najczęściej o podłożu finansowym - ogranicza w zmienianiu świata na lepsze lub dzieleniu się swoim darem czy niezłomnością w działaniu, może być inspirujące dla nas jako społeczności VECTO, a także całego otoczenia biznesowego naszej firmy.

Vecto Talenty / Beneficjenci

zdjęcie

Konrad Dąbrowski

bokser

Utalentowany bokser, przedstawiciel młodego pokolenia pięściarzy. Mistrz Polski, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Brązowy medalista Mistrzostw Europy.

odwiedź instagram >
zdjęcie

Swimmersi

szkoła i stowarzyszenie pływackie

Stowarzyszenie promujące sporty pływackie. Oprócz profesjonalnej drużyny, certyfikowanej przez Polski Związek Pływacki, sekcja prowadzi treningi dla dzieci i utalentowanych juniorów, którzy odnoszą swoje pierwsze sukcesy w zawodach regionalnych i ogólnopolskich.

czytaj więcej >
zdjęcie

College Eudec,

Port a Prince, Haiti

W ramach naszych kompetencji IT, zdecydowaliśmy się wesprzeć jedną z haitańskich szkół w zakresie bezpłatnego wykorzystania serwera oraz jego bieżącej obsługi. Dla placówki to ogromne wsparcie, zważywszy na fakt, że lokalny system szkolnictwa jest drastycznie niedofinansowany, co skutkuje najniższym łącznym wskaźnikiem edukacji na całej półkuli zachodniej.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach