VECTO - systemy informatyczne

Wideo "Czy cyberbezpieczeństwo może być OpenSource - Wazuh bez tajemnic!"

17-06-2024 Vtorek Technologiczny - bezpłatny webinar

Wideo "Przekształcanie Danych w Obronę ? jak to robi Group-IB?"

Kilka ostatnich odcinków naszego webinaru z cyklu Vtorki Technologiczne poświęcaliśmy zagadnieniom cyberbezpieczeństwa. Czyniliśmy to w przekonaniu, że odpowiedzialnością firm branży IT w Polsce jest budowanie świadomości i wiedzy o tym, jak polski biznes może się bronić i jakie narzędzia może stosować, by minimalizować ryzyka wynikające z dotkliwej działalności cyberprzestępców. Prezentujemy wyselekcjonowane, innowacyjne narzędzia i technologie, które realnie wzmacniają ochronę danych i systemów IT i mogą być efektywnie stosowane w firmach niezależnie od ich wielkości, branży czy struktury organizacyjnej.

W katalogu tych rozwiązań nie może zabraknąć kompetencji zespołu Group-IB. Do udziału w ostatnim Vtorku zaprosiliśmy Sebastiana Cygana, eksperta w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i doświadczonego menedżera, który specjalizuje się we wdrażaniu technologii chroniących krytyczne systemy i dane przed zagrożeniami cybernetycznymi. Sebastian podzielił się z nami swoją wiedzą oraz opowiedział o rozwiązaniach, które znajdziemy w portfolio produktów i usług Group-IB. Dodatkowo, do wydarzenia dołączył również Paweł Najsarek, Security Enginneer w Ingram Micro, certyfikowany inżynier rozwiązań bezpieczeństwa wiodących producentów, drugi rok z rzędu posiadacz tytułu Technical Master. Jesteśmy przekonani, że kompilacja kompetencji obu zaproszonych Gości to przepis na ciekawy, merytoryczny Vtorek Technologiczny! Serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszymi ekspertami!

Agenda:
- Wprowadzenie do Group-IB:
- Krótka historia i misja firmy,
- Przegląd głównych obszarów działalności i usług.
- Przykłady incydentów z wykorzystaniem popularnych wektorów ataków.
- Attack Surface Manager - czyli Jak Cię widzą tak Cię .... atakują.
- Q&A: Sesja pytań i odpowiedzi z uczestnikami prezentacji.

OBEJRZYJ »

"Vtorek technologiczny" to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz na stronie vtorektechnologiczny.pl.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach