VECTO - systemy informatyczne

Wideo: "Czy cyberbezpieczeństwo może być OpenSource - Wazuh bez tajemnic!"

29-05-2024 Vtorek Technologiczny - bezpłatny webinar

Wideo "Czy cyberbezpieczeństwo może być OpenSource - Wazuh bez tajemnic!"

W ostatnich miesiącach znacząco zwiększamy udział w naszym portfolio rozwiązań typu open source, które efektywnie wspierają polskie firmy w budowaniu cyberbezpieczeństwa poprzez efektywne monitorowanie zagrożeń w środowiskach IT, zarówno lokalnych, jak i wirtualnych. W kwietniu z dumą informowaliśmy o otrzymaniu przez VECTO statusu Certified Wazuh Gold Partner i rozwiązaniom właśnie tej marki chcielibyśmy poświęcić najbliższy webinar z cyklu Vtorki Technologiczne.

Wśród licznych zalet rozwiązania Wazuh, warto podkreślić dwie z nich ? Wazuh jest niezwykle efektywną platformą integrującą możliwości XDR oraz SIEM, istotnie wzmacniającą poziom cyberbezpieczeństwa i co może być dla wielu zaskoczeniem, jest rozwiązaniem darmowym. Webinaru na nasze zaproszenie poprowadzi Gerardo David Caceres Fleitas, inżynier ds. bezpieczeństwa IT w Wazuh, Inc., odpowiedzialny za inżynierię przedsprzedażową, architekturę rozwiązań, dokumentację, ankiety techniczne i projektowanie architektury cyberbezpieczeństwa. Wspólnie z ekspertem postaramy się odpowiedzieć na pytania, czy i w jakim zakresie polskie firmy i instytucje powinny rozważyć jego wdrożenie, a także rozłożymy na czynniki pierwsze główne funkcjonalności systemu.

Agenda:
Wprowadzenie,
Historia firmy i znaczenie otwartego oprogramowania,
Demo:
- Architektura Wazuh,
- Główne możliwości Wazuh,
- Przypadki użycia i zgodność z przepisami (badanie alertów, moduły zgodności, FIM, aktywna reakcja, analiza zagrożeń),
- Wersja lokalna vs chmura
Q&A,
Komentarz końcowy.

OBEJRZYJ »

"Vtorek technologiczny" to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz na stronie vtorektechnologiczny.pl.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach