VECTO - systemy informatyczne

Wideo "Ochrona przed głównymi wektorami cyberataku przy użyciu rozwiązań Fortinet"

25-04-2024 Vtorek Technologiczny - bezpłatny webinar

Wideo "Ochrona przed głównymi wektorami cyberataku przy użyciu rozwiązań Fortinet"

Wydawany od pięciu lat Raport VECTO: ?Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach" wskazuje na stale rosnącą dynamikę cyberzagrożeń, z którymi muszą się mierzyć polskie firmy i instytucje. W ostatniej edycji badania, już 68,9 proc. polskich firm potwierdziło odnotowanie cyberataku i jest to wzrost o niemal 5 proc. w porównaniu z danymi sprzed roku. Postępująca digitalizacja i budowanie przewag konkurencyjnych w oparciu o innowacyjne technologie sprzyjać będą utrzymaniu tych niepokojących trendów w przyszłości. Nie jesteśmy jednak bezbronni w obliczu skali tych zagrożeń i w ramach Vtorków Technologicznych często dzielimy się wiedzą o rozwiązaniach, które w znaczący sposób mogą redukować ryzyka w obszarze ochrony danych.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z ostatniego webinaru, który poświęciliśmy jednemu z takich właśnie narzędzi. Naszym gościem był Andrzej Suski, Inżynier wsparcia w Arrow ECS, specjalizujący się w rozwiązaniach Fortinet, wiodącego producenta rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego. Omówiliśmy nie tylko główne wektory cyberataków, ale i taktyki zabezpieczeń wyznaczanych przez komponentów Fortinet Security Fabric, FortiGate i wielu innych, innowacyjnych technologii tej marki.

Agenda
- Krótka historia firmy Fortinet,
- Omówienie głównych wektorów cyberataków,
- Omówienie obszarów chronionych przez rozwiązania Fortinet
- Przedstawienie taktyk zabezpieczeń,
- Komponenty Fortinet Security Fabric,
- FortiGate jako centralny element rozwiązania Fortinet i jego integracja z innymi produktami firmy,
- Podsumowanie.

OBEJRZYJ »

"Vtorek technologiczny" to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz na stronie vtorektechnologiczny.pl.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach