VECTO - systemy informatyczne

VECTO z certyfikatem Authorized Reseller Proxmox

02-02-2024

W ostatnich tygodniach obserwujemy duże zmiany w portfolio VMware, który po przejęciu marki przez Broadcom, zmienia m.in. warunki licencjonowania z wieczystych na subskrypcję. Oznacza to wzrost kosztów TCO, ale jednocześnie otwiera nowe możliwości przed efektywnymi rozwiązaniami typu open source. Jednym z nich jest Proxmox Virtual Environment - świetne narzędzie zapewniające skuteczne zarządzanie serwerami w procesie wirtualizacji przedsiębiorstw, wysoką dostępność klastrów oraz zintegrowane narzędzia do odzyskiwania po awarii. Funkcje klasy korporacyjnej sprawiają, że Proxmox VE jest idealnym wyborem do wirtualizacji infrastruktury IT, optymalizacji istniejących zasobów i zwiększenia wydajności przy minimalnych kosztach. Rozwiązanie umożliwia również łatwą wirtualizację nawet najbardziej wymagających aplikacji w systemach Linux i Windows oraz dynamicznie skalować moc obliczeniową i pamięć masową w miarę rosnących potrzeb, gwarantując dostosowanie centrum danych do przyszłego wzrostu.

Efekty dotychczasowych testów i pierwszych wdrożeń VECTO są bardzo zadowalające i z pewnością to rozwiązanie znajdzie zastosowanie w infrastrukturze IT wielu polskich firm. Miło nam jednocześnie ogłosić, że spółka VECTO otrzymała właśnie tytuł Authorized Reseller marki Proxmox.

To kolejna certyfikacja technologicznych innowacji, które wzmacniają naszą ofertę i kompetencje zespołu VECTO w perspektywicznych obszarach rozwiązań typu open source, wśród których Proxmox czy Zabbix stanowią optymalną odpowiedź na dzisiejsze potrzeby i wyzwania wielu polskich przedsiębiorstw, instytucji publicznych i jednostek samorządowych.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach