VECTO - systemy informatyczne

Bezpieczna sieć internetowa, czyli o innowacjach DCN Europe, które zdobywają polski rynek!

06-10-2023

W trakcie webinarów z cyklu Vtorki Technologiczne często podejmujemy tematy związane z cyberbezpieczeństwem. Dyskutujemy o rozwiązaniach, które wspierają polskie firmy w procesie digitalizacji, ale jednocześnie odpowiadają na współczesne problemy związane z ochroną danych i infrastruktury IT. Rozmawiamy zatem o dojrzałym środowisku informatycznym, w którym dana firma już gromadzi i zarządza zasobami, monitoruje ruch i analizuje potencjale ryzyka.

Najbliższy webinar poświęcimy jednak rozwiązaniom, które stanowią podstawową tkankę informatycznego organizmu. Odpowiemy na pytanie, jak zbudować funkcjonalną, wydajną i bezpieczną sieć. O innowacyjnych produktach w segmencie przełączników core'owych i dystrybucyjnych opowie nam Grzegorz Banach z DCN Europe. Marka DCN obecna jest w Europie od 2008 roku i przez 15 lat zbudowała reputację skutecznego partnera wśród dużych provider?ów internetowych, jak i w podmiotach sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dziś, urządzenia sieciowe DCN zdobywają również polski rynek, są coraz częściej instalowane w instytucjach publicznych, w tym w szpitalach, szkołach, obiektach sportowych i rekreacyjnych. Z dostępu do szybkiego, funkcjonalnego i bezpiecznego internetu korzystają m.in. odwiedzający największy park rozrywki w Europie Środkowej, Energylandię, a także uczniowie ponad 2 tys. szkół w Polsce, w których wdrożenie przełączników DCN Ethernet zostało nagrodzone przez ITU w ramach projektu Narodowej Sieci Edukacyjnej (OSE).

Vtorek Technologiczny poprowadzi wspomniany wyżej Grzegorz Banach, od pięciu lat związany z DCN, ekspert w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań marki oraz menadżer odpowiedzialny za jej rozwój na polskim i europejskim rynku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Wzorem ostatnich kilku Vtorków Technologicznych, każdy uczestnik webinaru, zarejestrowany mailem w domenie firmowej, otrzyma oprócz inspirującej dawki wiedzy, voucher* o wartości 40 pln do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl.

    Agenda:
  1. DCN w Europie.
  2. Portfolio DCN 2023.
  3. Case Study ? Przykładowe projekty.
  4. Gdzie można nas znaleźć ? wdrożenia DCN.

*Jednorazowy, unikatowy kod rabatowy zostanie przesłany drogą mailową do uczestników spotkania, maksymalnie w ciągu kilku dni po zakończeniu webinaru.

Link do rejestracji: https://vtorek.vecto.pl/rejestracja

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach