VECTO - systemy informatyczne

Przyspiesz transformację w dowolnym miejscu z serwerami Dell PowerEdge nowej generacji (zachęcamy do pobrania e-booka)

03-10-2023

W miarę rozwoju technologii przechodzimy do ery wielochmurowej, w której środowiska informatyczne stają się coraz bardziej złożone, a liderzy zespołów IT muszą być elastyczni. Oznacza to przyjmowanie najnowszych technologii w celu zaspokojenia potrzeb danych firm oraz pracę nad zapewnieniem bezpieczeństwa danych i zasobów sieciowych - a wszystko to przy jednoczesnym pokonywaniu ograniczeń w zakresie zasobów ludzkich i budżetów oraz radzeniu sobie z nieprzewidywalnym wzrostem. Nowoczesne środowiska IT wymagają również zarządzania zasobami obliczeniowymi w zróżnicowanych lokalizacjach przy jednoczesnym osiąganiu wydajności energetycznej i zapewnianiu niskich kosztów energii.

Ta modernizacja wymaga rozszerzenia rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji (AI) z rdzenia do brzegu sieci, przyspieszenia automatyzacji, przyjęcia zasad Zero Trust i postępu w zakresie zrównoważonego rozwoju - a wszystko to bez naruszania budżetu lub nadmiernego obciążenia zespołów IT. Jednak przejście od tego, co jest teraz, do tego, co będzie w przyszłości może być trudnym zadaniem.

W firmie Dell Technologies rozumiemy zapotrzebowanie na łatwe do wdrożenia innowacje serwerowe, które będą w stanie napędzać transformację cyfrową przekładającą się na lepsze rezultaty biznesowe. Dlatego rozszerzyliśmy portfolio serwerów PowerEdge, wprowadzając nowe, dedykowane produkty do specjalistycznych obciążeń AI/uczenia maszynowego (ML), brzegowych i CSP. Ponadto odświeżyliśmy platformy ogólnego przeznaczenia, skupiając się na akceleracji, aby wspierać potrzeby klientów w zakresie transformacji - w rdzeniu, na brzegu sieci i w odpowiedniej skali. Każdy serwer PowerEdge jest wspierany przez wiodące w branży systemy zabezpieczeń i zarządzania, a także obejmuje zaawansowane technologie, których celem jest redukcja emisji i zużycia energii przy jednoczesnej maksymalizacji wydajności.

Nasza nowa generacja serwerów PowerEdge stelażowych, wieżowych i wielo-węzłowych jest zbudowana w oparciu o procesory Intel® Xeon® Scalable czwartej generacji oraz procesory AMD EPYC czwartej generacji i zawiera oprogramowanie firmy Dell oraz udoskonalenia inżynieryjne, a także innowacje opracowane w ścisłej współpracy z członkami naszego bogatego ekosystemu partnerskiego, np. z firmami NVIDIA i Broadcom. Serwery oferują lepszą wydajność, zabezpieczenia, wszechstronność i możliwości zarządzania dla złożonych obciążeń, takich jak AI/ML, HPC oraz bazy danych Oracle DB/SAP o dużej skali. Te systemy oferują również specjalistyczne funkcje, które przyspieszają wprowadzanie innowacji we wdrożeniach brzegowych/telekomunikacyjnych oraz u dostawców usług chmurowych (CSP).

Dell PowerEdge Server Portfolio graphic, listing models by specialized core functions, such as Edge, AI/ML, Core and cloud service providers (CSPs).

Nasze najnowsze serwery Dell PowerEdge zapewniają wsparcie w następujących przypadkach:

Transformacja infrastruktury rdzeniowej: Wdrażaj rozwiązania AI i ML na rdzeniu, aby odkrywać nowe możliwości i zwiększać wydajność operacyjną. Serwery PowerEdge servers, zasilane skalowalnymi procesorami Intel® Xeon® czwartej generacji to motor napędowy AI, który umożliwia firmom dowolnych rozmiarów zgromadzenie odpowiedniej mocy, dzięki wykorzystaniu wielu gniazd procesorów i kart graficznych oraz możliwości inteligentnego chłodzenia w celu poprawy wydajności energetycznej.

Transformacja na brzegu sieci: Wykrocz poza granice, korzystając z nowych serwerów PowerEdge Rugged. Zajmują mniej miejsca i utrzymują wydajność nawet po wystawieniu na ekstremalnie wysokie lub niskie temperatury, pył, wstrząsy i drgania. Dzięki temu sprawdzają się idealnie w placówkach telekomunikacyjnych, fabrykach, na placach budowy, w lokalizacjach handlu detalicznego, mobilnych centrach dowodzenia i innych ekstremalnych środowiskach.
Transformacja w odpowiedniej skali: Portfolio PowerEdge obejmuje specjalistyczne serwery wyposażone w najważniejsze funkcje i konfiguracje, które zapewniają prostotę skalowania, dostępne w ramach programu Hyperscale Next. Z opcjonalnym narzędziem do zarządzania Open Server Manager opartym na platformie OpenBMCTM dostawcy CSP mogą upraszczać zarządzanie w wielkoskalowych i obejmujących wielu dostawców centrach danych SaaS, PaaS i IaaS. Odświeżone portfolio PowerEdge zapewnia mierzalne korzyści.

  Przyspiesz innowacje oparte na AI
 • Nawet 10X szybsze generowanie modeli1
 • 60% mniej czasu spędzanego na zarządzaniu architekturą AI1
 • Przyspiesz automatyzację
 • Jedna konsola do zarządzania nawet 8000 serwerów PowerEdge2
 • Metryki 3M z codziennymi pomiarami przy użyciu telemetrii strumieniowej zapewnianej przez iDRAC6
  Przyspiesz adopcję podejścia Zero Trust
 • 91% mniej czasu na ukończenie zablokowania systemu
 • 52% szybsze wdrażanie szablonów konfiguracji zabezpieczeń z Dell OME
  Przyspiesz zrównoważony rozwój
 • 3x wyższa wydajność przy redukcji zużycia mocy o 43%
 • Serwery rejestrowane EPEAT Silver i Bronze wraz z produktami z certyfikatem ENERGY STAR? w większej części portfolio

Napędzaj transformację cyfrową z serwerami PowerEdge

Najnowsza generacja serwerów i rozwiązań PowerEdge została zaprojektowana i zoptymalizowana, aby pomóc w realizacji celów związanych z innowacjami napędzanymi przez sztuczną inteligencję, automatyzacją, podejściem Zero Trust do zabezpieczeń i zrównoważonym rozwojem - jednocześnie umożliwiając ludziom skupienie się w mniejszym stopniu na infrastrukturze, a w większym na przekształcaniu swoich pomysłów w przewagę konkurencyjną. Wykorzystaj obecne wyniki biznesowe i przygotuj się na przyszłe wyzwania dzięki serwerom PowerEdge, które są specjalnie skonstruowane, inteligentne, odporne na ataki cybernetyczne i energooszczędne, co pozwala przyspieszyć transformację - w dowolnym miejscu.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę Dell PowerEdge.
1 Badanie Forrester Total Economic Impact Study, Dell PowerEdge servers with NVIDIA GPUs boost productivity and accelerate timelines for AI workloads, sierpień 2022 r.
2 Zarządzanie do 8000 serwerów PowerEdge oraz monitorowanie sieci, pamięci masowej i urządzeń zewnętrznych przy pomocy konsoli OpenManage Enterprise Management Console. Źródło: Wewnętrzne obliczenia inżynieryjne Dell Technologies, styczeń 2023 r.

Autor: Rajesh Pohani | 17 stycznia 2023 r.

Wypełnij formularz, a my wyślemy Ci ebook na maila:

* Pola obowiązkowe

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach