VECTO - systemy informatyczne

VECTO ze statusem Authorized Commvault Partner!

05-04-2022

Systemy i oprogramowanie biznesowe do zarządzania danymi Commvault należą do najbardziej renomowanych rozwiązań tego typu na całym świecie. Według prestiżowego raportu Gartnera, spółka jest zaliczana do grona globalnych liderów w zakresie backupu i odtwarzania kopii zapasowych w centrach przetwarzania danych. Analitycy Gartner szczególnie wysoko ocenili firmę w opracowaniu "Critical Capabilities for Data Center Backup and Recovery Solutions", w którym otrzymała najwyższe noty we wszystkich obszarach zastosowań.

Uzyskanie przez VECTO statusu Authorized Commvault Partner to ważny element rozwoju kompetencji i zakresu usług warszawskiej spółki wdrożeniowej. Produkty i rozwiązania Commvault oficjalnie wzmocniły jej ofertę, jak również katalog możliwości jeszcze skuteczniejszej ochrony polskich firm przed współczesnymi zagrożeniami w zakresie cyberbezpieczeństwa. Dotyczy to również incydentów związanych z ransmoware oraz utraty danych wskutek błędów ludzkich czy nieprzewidzianych awarii systemów IT.

Przypomnijmy, że według opublikowanego w marcu 2022 roku Raportu VECTO: "Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach 2022", już 69,93 proc. rodzimych przedsiębiorstw musiało zmierzyć się z różnymi formami ataków. Według szacunków, do 2025 roku globalne skutki cyberincydentów kosztować będą poszkodowane firmy i instytucje ok. 10,5 bln dolarów rocznie.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach