VECTO - systemy informatyczne

VECTO kolejny raz z certyfikatem Platinum Partner DELL EMC

28-03-2022

Warszawska spółka VECTO ponownie znalazła się w grupie kluczowych partnerów koncernu Dell Technologies, którzy mogą posługiwać się prestiżowym certyfikatem Platinum Parter DELL EMC. Obecność w tym gronie, poza uhonorowaniem zrealizowanych przez spółkę w ubiegłym roku projektów IT i wdrożeń, oznacza dla klientów VECTO szereg dodatkowych korzyści.

Program certyfikacji, realizowany przez giganta technologicznego Dell Technologies, honoruje partnerów o szczególnych kompetencjach oraz stanowi potwierdzenie najwyższej jakości usług i wdrożeń innowacyjnych rozwiązań IT. Uczestnictwo VECTO w tym gronie oznacza też szereg korzyści dla klientów spółki - od większej konkurencyjności cenowej i dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań sygnowanych przez DELL EMC, po możliwość uczestnictwa w programie szkoleń kwalifikacyjnych i wymiany unikalnego know-how.

VECTO od wielu już lat ściśle współpracuje z Dell Technologies i może poszczycić się licznymi projektami wdrożeniowymi, które opierając się na produktach i usługach koncernu znacząco wpłynęły na udoskonalenie infrastruktury IT polskich firm i instytucji oraz zwiększyły poziom bezpieczeństwa i skuteczność zarządzania danymi. Wspólnym mianownikiem dotychczas zrealizowanych przez VECTO wdrożeń jest silna koncentracja na indywidualnych potrzebach klientów, która determinuje implementację rozwiązań szytych na miarę, uwzględniających autonomiczne potrzeby, kulturę organizacji, a także aktualny i oczekiwany w przyszłości poziom cyfryzacji.

Poza statusem Platinum Partner DELL EMC, VECTO jest również licencjonowanym partnerem takich firm, jak: Microsoft, Vmware, SonicWall, Webroot czy SecureVisio.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach