VECTO - systemy informatyczne

Nowy poziom backupu i bezpieczeństwa danych - DD6400 już w ofercie VECTO

21-03-2022

VECTO powiększa katalog wdrożeniowych rozwiązań o nowy produkt sygnowany przez koncern DELL EMC - DD6400. To innowacyjny i wysoce efektywny system do tworzenia kopii zapasowych, który obsługuje potrzeby klientów komercyjnych, małych przedsiębiorstw i zdalnych lokalizacji dużych przedsiębiorstw. Poza walorami skutecznego backupu, rozwiązanie z powodzeniem współpracuje z Dell EMC PowerProtect Cyber Recovery, znacząco zwiększając możliwości zabezpieczania danych oraz cyberbezpieczeństwo każdej firmy.

DD6400 jest również zoptymalizowany pod kątem procesów w chmurze. Obsługuje warstwę Dell EMC Cloud Tier, która zapewnia do 2 razy więcej aktywnej pojemności i może być używana do długoterminowego przechowywania danych w chmurach publicznych, prywatnych lub hybrydowych. Usługa Cloud Tier jest dołączona do DD6400 bez dodatkowych kosztów.

Ponadto, DD6400 jest również objęty programem lojalnościowym Dell Technologies Future-Proof, który zapewnia optymalizację kosztów wdrożenia oraz maksymalne wykorzystanie inwestycji.

Firmy i instytucje zainteresowane zwiększeniem możliwości backupowych oraz poziomu cyberbezpieczeństwa, zapraszamy do kontaktu z inżynierami VECTO.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach